Хибискус

• Няма ги тук любителите на хибискуси, но нека да им отделим място, тъй като сега е тяхното време... Два цвята, единият от днес, другият от предната седмица
    alt text
    alt text

• Цветенце,много красиви цветове! Жълтия е страхотен,грее като слънце!😊
    Ето един тъмно розов и от мен:
    alt text
    P.S.Ако някой желае може да разменим,мога да предложа вкорено,младо растение от този на снимката.

• Много са ви красиви, cvete, Primavera!😍

• Светле, Наталче, прекрасни и пленяващи са ви ♥ ♥ ♥
    Тази година не са ли ви цъфтели хибитата?
    Да споделя новата си радост, вече отворил втория си цвят 😍
    alt text
    alt text

• Голямо и хубаво растение, Поли! Имам снимки от тази година, и главно от есента, даже имам още пъпки, но трябва да прехвърлям от телефона към снимка бг и към форума, не ми остава много време да се занимавам...Жалко, че няма опция за директно постване...
    Огледай си листата отдолу, да нямаш акари, че някои жълтеят, а идва зима и ще са на сухо и топло...Аз пръсках тази неделя и с олеат био и с епин за идващите студове. Решила съм да пробвам да изкарат тези два студени дни на остъклената тераса...Че иначе става една гора вкъщи, поне в края на декември да местя.

• @Poli62 ,да ти е честит новият красавец и дълго да те радва! Много е ефектен с тази дълга луличка...☺

• @zvete каза в Хибискус:

Голямо и хубаво растение, Поли! Имам снимки от тази година, и главно от есента, даже имам още пъпки, но трябва да прехвърлям от телефона към снимка бг и към форума, не ми остава много време да се занимавам...Жалко, че няма опция за директно постване...
    Огледай си листата отдолу, да нямаш акари, че някои жълтеят, а идва зима и ще са на сухо и топло...Аз пръсках тази неделя и с олеат био и с епин за идващите студове. Решила съм да пробвам да изкарат тези два студени дни на остъклената тераса...Че иначе става една гора вкъщи, поне в края на декември да местя.

Благодаря ти, Светле 😍
    Това с прехвърляне на снимките от телефона...докато стигне до форума и на мен ми е врътня, но времето за сега не ми е проблем 😊
    Колкото до листата, мисля, че е от топлото. Нямам по-хладно място от коридора на къщата, а и е на прозореца и го напича. Винаги ми е било проблем зимното отглеждане на хибискуси😒 Ще е цяло чудо ако тази зима оцелеят всички, а лятото ги позавъдих. В това число и твоите, за които безкрайно много ти благодаря😘 💖

• @Poli62 ще оцелеят, и при мен има на климатик в едната стая, две години ги скупчвам на цветарник до прозореца. Гледам да поливам по малко и по-често зимата, че иначе листата повяхват и както казах, завъждат акари. Ако настина е топло, може с топла водичка да ги пръскаш по малко. Аз го правя, като няма около мен някой да ми се кара😄

Впишете се, за да отговорите

2
На линия

372
Потребители

306
Теми

6.4k
Публ.

CVETAR.ORG