Нашите животинки:)

• Нашите живинки на село 🙂
    Мечо:) Вече на година и половина
    IMG-4091.jpg
    И двете котета/ братче и сестриче/ всеки ден носят плячка- я полевка, я къртица, я пържола от съседа, безотговорно зарязал барбекюто на масата:)
    Съни:
    IMG-4152.jpg

IMG-3979.jpg

IMG-4074.jpg

Стелито:
    IMG-4207.jpg

• @pyracantha каза в [Нашите животинки:)]...я пържола от съседа,...
    😁

• administrators

И моята - малката косматка.
    косматка

• Аууу, ако тази е малката, каква ли е голямата косматка?
    😻
    Сладурана! И аз имах 2 персийки преди доста години.

• Ехааа, красавица... 😍

• Pyracantha,големи сладури са ти домашните любимци!😄
    Да ви запозная с част от нашите зверчета😁
    Това е котаракът Алберт,който е вклюбен в градинският ми щъркел и цяло лято гледа да е покрай него😊 ,явно го е страх да не отлети.....😉
    alt text
    А това е Жужо, пазачът на тиквите,в унисон с тях...
    alt text
    Тук е щурото "градинарче",най-новото попълнение в котешкото ни царство,малкият Лъки,който няма годинка. 🙂
    alt text

• Мили животинки! 🙂
    Вече като мога да качвам снимки ще наснимам моите обитатели...
    Лъки си имам и аз, Primavera.

• @Primavera ,
    Какви сладки муцунки си имаш! Как се понасят 3 мъжкаря на едно място?

• Dansiela,с нетърпение очаквам да видя и твоите сладури,особено Лъки 🙂
    Нека всеки,който има животинки сподели,ще бъде интересно!
    Pyracantha,мъжкарите са 4,толерантни са един към друг.Живеят на село,имат поле за изява,голям двор,градина...за всеки има място.😊

• Лъки
    alt text
    Неро кучето и Меньо и Нинджа, който трудно се забелязва
    alt text
    Любимата Рейна
    alt text
    Пилета с "гащи"
    alt text
    На снимите липсва още една котарана...
    Обичам ги!

• @Dansiela ,голям красавец е твоят Лъки😄 ,поне послушен ли е?!Нашият Лъки е голям пакостник,обича да прави бели,но го отдавам и на това,че още е малък😁 А Рейна е с много интересен поглед,очите и говорят...За гащатковците,нямам думи.....много пъстри и интересни.
    Поздравявам те за богатото животинско царство!😍 😍 😍

• @Primavera, мерси за адмирациите! Времето ми е изцяло посветено на тях, изключая растенията. Сега, когато е студено ходя в Градината при Лъки и Рейна и пускам пилетата само в мое присъствие, че зимата гладът е толкова голям.... Щом дори и някаква полу-дива котка се опита да ни нападне.
    Та за Лъки, който в действителност е още по-красив - най-гушкавият котаран, пък и послушен. Рейна също го харесва и са симпатична двойка, даже покрай нея и той се държи като куче. А тя - Рейна е въплъщение на доброто. Колкото е едра, толкова и мила и игрива и гушкава. Буди респект с размерите си, а е страхлива та знае ли се. 😁
    Отплеснах се в писания 😊

• Прекрасни любимци си имате, да са ви живи и здрави!
    На мен 2019 година сбъдна мечтата ми- подариха ми една малка двумесечна Пинчер палавница- Джина и за сега сме в детската ясла. Любознателни сме към всичко и опознаваме света с обонянието(нослето) си.

alt text

alt text

• Много е сладка Джина!

0
На линия

238
Потребители

208
Теми

2.7k
Публ.

CVETAR.ORG