Какво четете в момента?

• Мислехте, че ще се отървете от една от любимите ми теми, но не би!
    Дори да остана последният мохикан, пак ще ви досаждам със завоите в литературните ми вкусове.Хайде сега кажете моля какво четете, че да не започна аз.!☺

• administrators

@zvete е, да си поговорим от душа 🙂
    Започваш темата без да кажеш ти какво четеш!?
    Спящите красавици на Кинг и син

• Аз обикновено по 3 наведнъж чета,

затова ги предупредих те знаят...😄
    А тази твоята не съм я чела, може да й направиш малко представяне .

• administrators

@zvete е, скромничиш нещо!? кои 3?
    Интересна е, Много герои, всеки със своя съдба, доста кръФ.... И в стила на Стивън Кинг, разглежда една малка общност, как реагират на особени събития, как се променят връзките и отношенията когато се случи НЕЩО...Не знам.. за книги..трудно пиша, защото те са нещо лично, всеки си има свои вкусове и препочитания, също зависи и от настроението в момента...Аве..хубава е, препоръчвам я, по-хубава е от предишната му, кутията на Гуенди.

• Добре се няма да те мъча да обясняваш, то ще да е нещо трилър твоето, та не става за лека нощ.Ще пусна пореден пост, гледам в секцията за правилата е празно, докато не са се усетили ☺
    Чет ,а Преди катастрофата на Ноа Хоули

• Трудно се пише на телефона, че затова прекъснах... Много добро представяне направи, заинтригува ме.За моята, има нещо, което още ми убягва, загадка та ще се разгадае неочаквано, но авторът ловко ни мотае с ретроспеции.
    Втората, с която приключвам е Тънкото изкуство да не ти пука на Марк Менсън.Понеже в тази сфера имам познания, смятам, че грубичко и цинично обяснява нещо, което колеги ще ти дъвчат без да можеш да ги разбереш.

• administrators

@zvete Тука не мога нищо да кажа, тези теми.. "Как да..." не ги уважавам..

• @cvetar донякъде си прав, но не бъди предубеден, покрай многото Талаш понякога изскача нещо полезно, където нещо сложно е обяснено доста добре като за хора, които не владеят досадни термини.

0
На линия

254
Потребители

237
Теми

3.5k
Публ.

CVETAR.ORG